Şartlar & Koşullar

buyuyenbesik.com bir internet mağazasıdır. Fiziki bir mağaza bulunmadığından piyasa şartlarının altında fiyatlarla ürünler sunar.

Ürünlerimiz, kapıda ödemeli olarak doğrudan adresinize gönderilir ve Teslimat Bilgileri sayfasında yazan bilgiler doğrultusunda ürünler, müşterilere güvenli bir şekilde ulaştırılır. Ürünlerin ödemesi, kapıda nakit ya da kredi kartı ile tek çekim yapılabilir. Kapıda ödeme yapmak istemeyen müşterilerimiz, havale / EFT sistemini kullanarak da sipariş verebilir.

buyuyenbesik.com üzerinden sipariş verilmesi durumunda, sipariş onayı için 0212 909 0 808 numaralı çağrı merkezimiz aranmalı ya da 0545 816 8484 Whatsapp hattımızdan yazılmalı ve siparişin durumu teyit edilmeli, onay alınmalıdır.

Ürünlerimizin garanti süresi iki senedir ve garanti kapsamı, kanun ve yönetmeliklerin belirlediği doğrultudadır.

buyuyenbesik.com'dan satın aldığınız ürün/ler 'hasarlı' ya da ambalajı 'deforme' ise veya paketlerde eksik bir parça bulunuyorsa bunun için mutlaka kargo teslimatı sırasında kargo kuryesi ile birlikte tutulan 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' gerekmektedir. Aksi bir durumda siparişiniz için yapacağınız "hasar bildirimi" hiç bir şekilde kabul edilemeyecektir. "Hasar Tespit Tutanağı" ya da "Eksik Parça Tespit Tutanağı" olmadan kargo kuryesinden teslim alınan ürünlerdeki hasardan/deformasyondan veya eksik ürün iddiasından buyuyenbesik.com sorumlu değildir. Alıcı tarafından müşteri temsilcilerimize yapılan hasarlı veya eksik ürün iddiasını teyit edici bir evrakın olması zorunludur. Hasarın hangi aşamada gerçekleştiğini anlamamız ya da eksik bir parça olduğunu doğrulamamız için bu evraklardan başka bir yol ne yazık ki bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz demonte olarak gönderilmekte, kuruluma uygun şekilde paketlenmekte ve kurulum videosu sayesinde kolayca kurulumu yapılabilmektedir. Kurulum sırasında meydana gelebilecek sorunlarda mes'uliyet kabul edilmemektedir. Üretimden kaynaklanan tüm sorunlar, şirketimizin garantisi kapsamındadır. 

Sipariş vermeden önce gönderim günü ile ilgili bilgi istemenizi ve stok durumunu sorgulamanızı tavsiye ederiz. Ürünlerin fiyatları zaman zaman güncellenebilir ve bazı ürünler kampanya kapsamında ucuzlayabilir. Fiyatların sabit kalması ile ilgili herhangi bir garanti verilmez.