Gizlilik İlkeleri

buyuyenbesik.com'da kişisel verilerin doğru şekilde ele alınmasının çok önemli olduğunu ve bu verilerin, kullanıcılarımıza iyi bir hizmet sunmak için kullanılabileceğini biliyoruz. Günümüzde mevcut olan teknoloji, müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmeleri açısından hayati önem taşıyor. Bu nedenle buyuyenbesik.com, bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış güçlü çevrimiçi araçlar geliştirmiştir. buyuyenbesik.com, olabildiğince verimli bir şekilde alışveriş yapmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

buyuyenbesik.com, bu çözümleri sunarken en yüksek veri gizliliği ve güvenlik standartlarını taahhüt eder ve dört gizlilik ilkesini takip eder:

Değer: Hizmetlerimizde verimliliği artırmak için kişisel bilgileri toplar ve kullanırız.

Şeffaflık: Müşterilerimize, nasıl ve neden kullanacağımız da dahil olmak üzere topladığımız kişisel bilgiler hakkında bilgi veriyoruz.

Seçim: Kullanıcılara kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve paylaşılması konusunda seçimler sunulur.

Sorumluluk: Kişisel bilgilerin sorumlu bir sorumlusu olarak hareket etmeyi taahhüt ediyoruz.

buyuyenbesik.com'un kullanıcı gizliliğine olan bağlılığı uzun süredir devam ediyor. Uzun süre önce planlanan gizlilik programımız, geniş garantiler sunuyor. Gizlilik yönetimi, buyuyenbesik.com'daki yöneticiler tarafından desteklenmektedir.